KONCEPCJA

SCIENCE TRAINING

HARDWARE PARTNERS

gamepad-logo-white

TRENING

Wybór właściwej metody treningowej jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Niezwykle ważnym elementem będzie nie tylko dobór odpowiednich ćwiczeń, ale także  objętość i intensywność. Zmienność treningowa, a więc panowanie nad poziomem zmęczenia, przyczyniać się będzie do stałego uzyskiwania progresu. Działanie jest to periodyzacją. Wynikiem tego jest nie tylko stały rozwój ale także przeciwdziałanie przeciążeniom, zarówno fizycznym jak i psychicznym.

visit hyperx gaming
fistpunch-logo-white

DIETA

Żywność pełni rolę paliwa dla organizmu. Właściwy plan żywieniowy jest niezbędnym elementem uzyskiwania oczekiwanych rezultatów sylwetkowych, zdrowotnych oraz sportowych. Każdy z nas w zależności od stawianych sobie samemu celów, będzie potrzebować odmiennego sposobu żywienia. Jest to szczególnie istotne w jednostkach chrobowych, które odznaczają się zwiększonym zapotrzebowaniem na pewne składniki wykluczając inne, negatywnie wpływające na stan zdrowia. Indywidualizacja modelu żywienia jest możliwa dzięki wykonaniu badań profilaktycznych, które są dostępne w ramach NFZ.

visit logitech gaming

MEDIA PARTNERS

twitch-logo-white

REGENERACJA

Regeneracja jest trzecim elementem całej koncepcji. Wprowadzenie rozwiązań przyspieszających powrót organizmu do homeostazy wpływa na zwiększanie efektywności treningów poprzez zmniejszenie czasu potrzebnego do uzyskania zamierzonych rezultatów. Warto również podkreślić, że prawidłowa regneracja będzie przyczyniać się do zapobiegania pojawianiu się zespołowi przetrenowania czy kontuzjom. Dzięki temu będziesz utrzymywać również stale wysoki poziom motywacji do treningów.

visit twitch.tv
mixer-logo-white

MENTAL

Trening wpływa nie tylko na zmęczenie fizyczne ale także psychiczne. Zbyt duże bodźce treningowe, nieodpowiednia regeneracja czy problemy osobiste, mogą wpływać na obniżanie motywacji do podejmowania działań. Dlatego też właściwe zaprogramowanie treningu, diety oraz wprowadzenie rozwiązań regeneracyjnych będzie korzystnie wpływać na nasze zdrowie mentalne. Dzięki temu będziemy w stanie podtrzymywać postanowienie zmiany oraz cieszyć się całym procesem, w którym uczestniczymy. Dlatego też tak ważne jest stosowanie rozwiązań, które są potwierdzone naukowo. Dzięki temu możemy uzyskiwać zamierzone rezultaty oraz podnosić jakość swojego życia.

visit mixer

AES LIVESTREAM

AES LIVESTREAM

FOLLOW US ON TWITCH
FOLLOW US ON TWITCH

JOIN THE COMMUNITY

Register now to become part of our community.

JOIN THE COMMUNITY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut
iaculis nibh eget felis blandit maximus.

    SOCIAL MEDIA