Project Description

Plan treningowy oparty jest o najnowsze doświadczenia świata naukowego.

 Podstawą oferowanych rozwiązań jest nauka, poparta wieloletnim doświadczeniem. Stały monitoring najnowszych publikacji pozwala na ciągłe udoskonalanie oferowanych przez Science Training programów.

Otrzymasz wszechstronny plan, zawierający wszechstronne rozwiązania. w Zależności od wybranego pakietu otrzymasz skomponowany dla Ciebie program rozgrzewek, trening oparty na periodyzacji, program regeneracyjny oraz suplementacyjny, oraz ewentualnie plan żywieniowy.

Get In Touch
Snow Sports Adventure
Krok 1

Dolor sit amet dui consectur sed usmod tempor incididunt eluifny pretium at eget nisl.

Downhill Skiing
Krok 2

Dolor sit amet dui consectur sed usmod tempor incididunt eluifny pretium at eget nisl.

Ski Racing
Krok 3

Dolor sit amet dui consectur sed usmod tempor incididunt eluifny pretium at eget nisl.

Odblokuj swój potencjał

Elementy Planu treningowego

Snow Sports

Program rozgrzewek

Otrzymasz skomponowaną pod twoje potrzeby oraz dobrany trening rozgrzewkę, maksmalizującą wydajność organizmu.

Snow Sports

Program treningowy

Oparty jest o periodyzację, a więc planowaną zmienność objętości i intensywności treningowej. Rozwiązanie to zapewnia stały progres, zwiększając szansę na osiągnięcie faktycznych możliwości organizmu.

Snow Sports

Program regeneracyjny

Z programu dowiesz się jak poprawić swój sen, jak postępować po treningu by uzyskiwać lepsze rezulaty, kiedy i jak korzystać z rollera, a kiedy się nie rozciągać.

Snow Sports

Program suplementacyjny

Suplementacja jest ważnym wsparciem dla całego procesu treningowego. Otrzymasz informacje dotyczące suplementów, które zmaksymalizując twoje efekty, wraz z zalecanymi przez świat naukowy dawkami oraz czasem ich przyjmowania.

Snow Sports Events

Plan żywieniowy

Jest ważnym dodatkiem do programu treningowego. Właściwie żywienie maksymalizuje efekty treningowe, zapewniając lepszą regenerację organizmu.

Ski Areas and Parks

Analiza jakości ruchu

W tym celu stosowane są testy funkcjonalne, które pozwalają na ocenę poziomu mobilności i stabilizacji. Wynikiem tego jest lepsze poznanie potrzeb twojego organizmu i dobór ćwiczeń.