Ceo Science Training

Piotr Walczyński

“Czym różnią się ludzie, którzy osiągają sukcesy od tych, którzy ich nie mają? Ci pierwsi są świadomi konsekwencji swoich działań, zarówno tych złych jak i dobrych”

Współczesna wiedza naukowa pozwala nam na zrozumienie w jaki sposób każde nasze dzialanie wpływa na organizm. Dzięki temu możemy go odpowiedno zaprogramować by działał tak jak tego oczekujemy.  Osiągniecie tego wymaga określonego treningu, diety, regeneracji i mentalu. W ten sposób odblokujemy jego potencjał, urzeczywistniając obrane cele.

Trening zdrowotny

Dobór stosowanych rozwiązań treningowych będzie zależny od tego z jakimi problemami zdrowotnymi się borykasz. Inne metody czy ćwiczenia będą wprowadzane jeżeli twoim celem jest pozbycie się nadwagi czy otyłości a inne kiedy zmagasz się z cukrzycą.

Trening sylwetkowy

Jego głównym założeniem jest doprowadzenie do optymalnej masy mięśniowej i zdrowego minimalnego poziomu tkanki tłuszczowej. Właściwie dobrane metody treningowe oraz ćwiczenia  pozwolą Tobie uzyskać proporcjonalnie wyglądające ciało bez wad postawy. Ponadto wzmocnią je by było odporne na różne przeciążenia czy chociażby bóle kręgosłupa, typowe dla XXI wieku.

Trening motoryczny

Jego głównym założeniem jest rozwój wydajności organizmu oraz wzmocnienie go na tyle by wyeliminować ryzyko kontuzji. To jakie metody i ćwiczenia będą zastosowane zależy od tego jaką dyscyplinę trenujesz lub z jakim wyzwaniem sportowym będziesz chcieć się w najbliższym czasie zmierzyć.

Trening Personalny Odbywający Się W Lublinie Pozwoli Tobie Na Osiągnięcie Jeszcze Lepszych Efektów

Podstawą jest przeprowadzenie testów funkcjonalnych, które oceniając twoją mobilizację i stabilizację pozwolą na lepszy dobór ćwiczeń. Treningi indywidualne pozwolą Tobie również lepiej opanować technikę ćwiczeń. Ponadto w ich trakcie przekażę Tobie wiedzę, dzięki której w przyszłości twoje samodzielne treningi będą tak samo efektywne.

Istota treningu personalnego

Rozpocznij swoją przygodę

Snow Sports

Testy funkcjonalne

To niezbędny element treningu personalnego. Pozwala na sprawdzenie twojego poziomu mobilności (zakresu ruchu w stawach) i stabilizacji całego układu ruchu. Dzięki temu możliwe jest dobranie idealnych dla Ciebie ćwiczeń. Dotyczy to zarówno kształtowania sylwetki, jak również wprowadzania rozwiązań niwelujących ewentualne wady postawy czy bóle mięśniowo-stawowe wynikające z dysbalansu siły czy zakresu ruchu w stawach.

Snow Sports Events

Rodzaj treningu personalnego

Jako trener dostosuję trening pod Twoje cele i potrzeby. Inne rozwiązania znajdą zastosowanie, jeżeli Twoim głównym celem jest sylwetka i zdrowie, a inne kiedy chcesz poprawić swoje osiągi sportowe.

Ski Areas and Parks

Program Regeneracyjny

Osiągnięcie odpowiedniej równowagi między treningiem a wyzwaniami dnia codziennego  jest niezbędne dla maksymalizacji twoich rezultatów. Otrzymasz szeroką gamę rozwiązań stosowanych przez elitarnych sportowców, które są na wyciągniecie Twojej ręki. Uwzględnia one rozwiązania żywieniowe, które przyspeiszą regenerację twoich mięśni oraz poprawą pracę mózgu, dzięki czemu zwiększysz wydajność swojego organizmu czy procesów poznawczych oraz wykonawczych. Dowiesz się jak korzystać z rollera, rozciągania, kąpieli kontrastowych czy sauny, stanowiących ważne wsparcie regeneracji potreningowej.

Snow Sports Adventure
Krok 1

Wybierz ofertę dla siebie.

Downhill Skiing
Krok 2

Skontaktuj się i umów na trening.

Ski Racing
Krok 3

Przyjdź na trening i osiągnij swoje cele.

Treningi Personalne w Lublinie

Umów się na indywidualny trening  w Lublinie na siłowni Endorfina, znajdującej się przy ul. Diamentowej 29.

Najpopularniejsze

Premium

150 zł

za jednostkę treningową trwającą 60 minut

Treningi do wykorzystania do 30 dni od daty zakupu

Oferta zawiera
  • Trening personalny trwający 60 minut

  • Analizę jakości ruchu przy pomocy testów funkcjonalnych

  • Naukę techniki wykonania ćwiczeń

  • Program regeneracyjny

Trening dla dwóch osób

180 zł za trening

po 90 zł od osoby

Treningi do wykorzystania do 30 dni od daty zakupu

Oferta zawiera
  • Trening personalny trwający 60 minut

  • Analizę jakości ruchu przy pomocy testów funkcjonalnych

  • Naukę techniki wykonania ćwiczeń

  • Program regeneracyjny