Science  Training

Czym różnią się ludzie, którzy osiągają sukcesy od tych, którzy ich nie mają?
Ci pierwsi są świadomi konsekwencji swoich działań, zarówno tych złych jak
i dobrych.

Wiedza oraz świadomość tego w jaki sposób nasze działania wpływają na nasz organizm jest kluczem do sukcesu. Trening, dieta, regeneracja i mental są czterema nieodłącznymi od siebie zasadami wpływającymi na uzyskiwane rezultaty. Pamiętajmy również, że każdy z nas jest inny pod wieloma względami, zarówno genetycznymi jak i środowiskowymi. Nawet bliźniacy, którzy teoretycznie startują z podobnymi genami czy środowiskiem są inni, i mogą potrzebować odmiennych bodźców treningowych by uzyskać zamierzone efekty sylwetkowe, sportowe czy zdrowotne.

Dlatego każdy z nas powinien korzystać z osiągnięć naukowych ośrodków sportowych/medycznych, które pomagają zrozumieć działanie ludzkiego organizmu, a tym samym zwiększyć efektywność rozwiązań treningowych. Niezbędnym elementem będzie więc indywidualizacja, zarówno w treningu, diecie, regeneracji jak i własnym rozwoju mentalnym.

Skorzystaj ze sprawdzonych metod treningowych i żywieniowych.

Popraw jakość swojego życia.

Trenuj na zasadach sportowców.

PIOTR WALCZYŃSKI

Wykształcenie
Ukończyłem studia na AWF w Warszawie z filią w Białej Podlaskiej. Uzyskałem w trakcie ich trwania stypendium naukowe dla najlepszych studentów.
Rozwiązania, które wprowadzam swoim podopiecznym oparte są także na wiedzy zdobywanej na wielu szkoleniach i kursach uznawanych zarówno w Polsce jak i za granicą: IFAA Personal Trainier, Exos Mentorship, FMS, Football Conference itp.
Wiedza
Ze względu na szybkość rozwoju technologii, poszukuję ciągle nowych rozwiązań opartych
o najnowsze publikacje zarówno artykułów naukowych jak i zagranicznej literatury (np. Journal strength conditioning research, Human Kinetics, PlosOne itp.). Dzięki temu masz pewność, że stosowane przeze mnie rozwiązania przyniosą zamierzone rezultaty.

SCIENCE TRAINING

ZACZNIJ ZMIANĘ JUŻ TERAZ

Wybierz ofertę dla siebie