Koncepcja Science Training

Odblokuj potencjał swojego organizmu

System jest kluczem do sukcesu

System jest kluczem do sukcesu

 

“Czym różnią się ludzie, którzy osiągają sukcesy od tych, którzy ich nie mają? Ci pierwsi są świadomi konsekwencji swoich działań, zarówno tych złych jak i dobrych”

Poznaj koncepcję, która urzeczywistni twoje cele

Koncepcja Science Training oparta jest na czterech komponentach: treningu, diecie, regeneracji i mentalu.

Rozwiązania oparte są o sprawdzone metodologie, integrujące wiele obszarów nauki.


1

Podnieś swoją wydajność

Trening

Wybór właściwej metody treningowej jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Niezwykle ważnym elementem będzie dostosowanie odpowiednich ćwiczeń oraz objętości i intensywności. Zmienność treningowa, a więc panowanie nad poziomem zmęczenia, przyczyniać się będzie do stałego uzyskiwania progresu. Działanie to nazywane jest periodyzacją treningową. Wynikiem tego jest nie tylko stały rozwój ale także przeciwdziałanie przeciążeniom, zarówno fizycznym, jak i psychicznym.


2

Bądź w formie cały rok

Dieta

Żywność pełni rolę paliwa dla organizmu. Właściwa dieta jest niezbędnym elementem uzyskiwania oczekiwanych rezultatów sylwetkowych, zdrowotnych oraz sportowych. Każdy z nas w zależności od stawianych celów, będzie potrzebować odmiennego sposobu żywienia. Jest to szczególnie istotne w jednostkach chorobowych, które odznaczają się zwiększonym zapotrzebowaniem na konkretne składniki, wykluczającym tym samym inne, które mogą pogłębiać negatywny stan zdrowia. Aby zwiększyć skuteczność dostosowania diety istotnym elementem jest wykonanie podstawowych badań profilaktycznych, które są dostępne w ramach NFZ.


3

Zniweluj ryzyko zmęczenia

Regeneracja

Regeneracja jest trzecim elementem całej koncepcji. Wprowadzenie rozwiązań przyspieszających powrót organizmu do homeostazy wpływa na zwiększanie efektywności treningów. Ponadto dzięki temu zmiejszamy czas potrzebny do uzyskania zamierzonych rezultatów. Warto rówież podkreślić, że prawidłowa regeneracja bęadzie przyczyniać się do zapobiegania pojawianiu się zespołu przetrenowania czy kontuzji. Dzięki temu będziesz stale utrzymywać wysoki poziom motywacji do treningów i progres.


4

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Mental

Trening wpływa nie tylko na zmęczenie fizyczne ale także psychiczne. Zbyt duże bodźce treningowe, nieodpowiednia regeneracja czy dieta a także problemy osobiste mogą wpływać na obniżanie motywacji do podejmowania działań. Dlatego właściwe zaprogramowanie treningu, diety oraz wprowadzenie rozwiązań regeneracyjnych będzie korzystnie wpływać na nasze zdrowie mentalne. Dzięki temu będziesz w stanie podtrzymywać proces zmian oraz czerpać z niego pełną radość. Dlatego także ważne jest dostosowanie do siebie wszystkich czterech elementów koncepcji. Dzięki temu uzyskasz zamierzone rezultaty oraz podniesiesz jakość swojego życia.

Science Training

Misja Science Training

Założeniem jest zapewienie skutecznego systemu, koordynującego wiele metod treningowych oraz narzędzi około treningowych, prowadzących do sukcesu.

  • Integracja różnych nauk jest niezbędna do tego by właściwie zaplanować trening, dietę czy rozwiązania regeneracyjne.

  • Dobór odpowiednich rozwiązań wymaga odpowiedniej diagnostyki.

  • Koncepcja zapewnia rozwiązania w oparciu o podejście wszechstronne, które stwarza fundament pod realizację obranej wizji w oparciu o cztery wyżej wymienione filary.

Koncepcja Science Training

Odblokuj potencjał swojego organizmu

Urzeczywistnij obrane cele

Urzeczywistnij obrane cele

Największe osiągnięcia nigdy nie są dokonywane w pojedynkę. Zapoznaj się z ofertami i wybierz najlepsze, spersonalizowane dla Ciebie rozwiązanie