Trener Personalny Lublin

Trener Personalny Lublin

Piotr Walczyński

Piotr Walczyński

Wykształcenie

Tytuł magistra uzyskałem z ramienia AWF Warszawa z filią w Białej Podlaskiej. W trakcie studiów uzyskałem stypendium naukowe dla najlepszych studentów.

Kwalifikacje na trenera personalnego zdobywałem w prestiżowej organizacji IFAA. Dodatkowo w ramach specjalizacji na AWF zdobyłem uprawnienia Trenera Przygotowania Motorycznego. Odbyłem szereg szkoleń z zakresu treningu, w tym prestiżowej amerykańskiej organizacji EXOS szkolącej trenerów przygotowania motorycznego na całym świecie. Wiedzę opieram na uznawanych szkoleniach oraz konferencjach w środowisku trenerskim, takich jak: EXOS Mentorship, FMS, Blackroll Workshop, PFS Funcional Training, Football Conference, a także innych szkoleniach weług metodologii EXOS.

Extreme Sports Biking

Doświadczenie

Pracowałem jako główny trener przygotowania motorycznego w jednej z największych akademii piłkarskich na lubelszczyźnie AP TOP 54. Współpracowałem z piłkarzami, siatkarkami i zawodnikami sportów walki, a także osobami trenującymi rekreacyjnie, pomagając im w kształtowaniu wymarzonej sylwetki.

Prowadziłem również kurs na Trenera Przygotowania Motorycznego z AST, jak również szkolenia dla trenerów akademii.

Snowboarding

Koncepcja Pracy Trenera Personalnego

Połączenie wiedzy opartej na najnowszych publikacjach naukowych, jak i doświadczenia jest kluczem do osiągnięcia zamierzonych celów. Podnoszenie wydajności organizmu, kształtowanie sylwetki oraz poprawa zdrowia wymagają wszechstronnego podejścia. Dlatego trening dostosowywany jest zawsze pod Twoje indywidualne potrzeby i możliwości organizmu.

Extreme Sports Biking
Istota treningu personalnego

Rozpocznij swoją przygodę

Snow Sports

Testy funkcjonalne

To niezbędny element treningu personalnego. Pozwala na sprawdzenie twojego poziomu mobilności i stabilizacji. Dzięki temu możliwe jest dobranie idealnych dla Ciebie ćwiczeń.

Snow Sports Events

Rodzaj treningu personalnego

Jako trener dostosuję trening pod Twoje cele i potrzeby. Inne rozwiązania znajdą zastosowanie, jeżeli Twoim głównym celem jest sylwetka i zdrowie, a inne kiedy chcesz poprawić swoje osiągi sportowe.

Ski Areas and Parks

Program Regeneracyjny

Osiągnięcie odpowiedniej równowagi między treningiem a wyzwaniami dnia codziennego  jest niezbędne dla maksymalizacji twoich rezultatów. Otrzymasz szeroką gamę rozwiązań stosowanych przez elitarnych sportowców, które są na wyciągniecie Twojej ręki.

Snow Sports Adventure
Krok 1

Wybierz ofertę dla siebie.

Downhill Skiing
Krok 2

Skontaktuj się i umów na trening.

Ski Racing
Krok 3

Przyjdź na trening i osiągnij swoje cele.

live the excitement

Wybierz  ofertę

Dla siebie

Treningi odbywają się w Endorfina Platinium Lublin.

ul. Diamentowa 29, 20-471 Lublin

  • numer kontaktowy: 785 511 133

  • e-mail: piotrwalczynskikontakt@gmail.com

Inne Oferty

Trening Personalny Lublin

110Cena za 1h treningu
  • Testy funkcjonalne
  • Program regeneracyjny

Premium

100Cena za 1h treningu
  • Testy funkcjonalne
  • Program regeneracyjny